KRIŽEVCI GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Gledatelja: 150. Suci: Kovačević i Perčić
RADNIK: Svoboda 47, Glamuzina 7, Tomas 10, Jukić 11, Kirin 3, Maksić 6, Jure Beljo 9, Ivan Beljo, Deković, Pomper, Anđelić
TRENER: Ante Tomas
PODRAVAC: Molnar, Nikolić 18, Šiprak 23, Drljanovčan, Hrženjak 10, Arlobvić 2, Kenđelić 13, Šestak 12, Molnar, Koščić 9, Baruškin 3
TRENER: Mirko Hrženjak
IGRAČ UTAKMICE: Ivan Svoboda

Virovcima je trebala pobjeda u nedjelju u Križevcima nad Radnikom, kako bi potvrdili naslov sjevernjačkog prvaka, ali će na proslavu morati još malo pričekati. Hrženjakova momčad je propustila prvu meč loptu i prigodu da slavi dva tjedna prije službenog svršetka natjecanja. Utakmica s puno koševa, a drugačije ne može niti biti kada igraju ti suparnici. Radnik se uzdao u svoju tricašku moć i u tomu je dobrim dijelom uspijevao i do velikog odmora zaostao je tek šest koševa. Izvrsno su se domaći igrači suprotstavili snažnijim gostima, napose u drugom poluvremenu, vodili su tri minute prije kraja, a 2:18 do svršetka bilo je izjednačeno 84:84. Bespoštedna borba za svaku loptu. U jednom takvom sudaru umalo su nastradali najbolji pojedinci dvoboja Šiprak i Svoboda. Radnikovci su u posljednjoj minuti vodli 90:86. Malo domaće dekoncentracije i vrsna postava gostiju je iz slobodnih bacanja izjednačila na 90:90. Mirisalo je na produžetak, a onda se u posljednjoj sekundi ukazao Davor Maksić, ubacivši jednu od svojih najdražih trica u karijeri, ako ne i najdražu. Lopta je prvo izmigoljila iz obruča, visoko se, dapače, odbila i onda strelovitom brzinom uletjela u mrežicu za veliko i zasluženo slavlje domaćina koji su i u ovoj utakmici igrali bez ozlijeđenog iskusnog internacionalca Ivana Tomasa. Svi ostali igrači na čelu sa Svobodom i opjevanim junakom Maksićom zaslužili su najvišu moguću ocjenu za izvedbu i umjetnički dojam.