Fantastičan vikend karatista KK KTC (Đurđevac, Bratislava)

Nakon što su dobili poziv da nastupe u seniorskoj reprezentaciji na turniru u Čačku, Mario Ban i Klara Katavić su svoju kavalitetu potvrdili na međunarodnom turniru u Đurđevcu na kojem je nastupilo preko 600 karatista.
Mario je u kategoriji seniora -84kg osvojio srebro dok je u zahtjevnoj kategoriji seniora Open osvojio brončano odličje!
Klara je u kategoriji seniorke -61kg osvojila zlatnu, a u kategoriji seniorke open srebrnu medalju! U finalu je izgubila od reprezentativke Turske rezultatom 4:3. Iako je izgubila, Klara je izrazila zadovoljstvo svojom izvedbom, a meč je bio izuzetno zanimljiv i pun preokreta.

RAJNA FRANULIĆ - ml. Kadetkinje -40 kg BRONCA

Uspješan vikend je upotpunio Bruno Katavić, koji je nastupio za juniorsku reprezentaciju u Bratislavi.
Bruno je osvojio brončano odličje na Grand Prix Slovakia, gdje je za stepenicu više, nedostajalo samo malo sreće, pošto je meč za finale protiv predstavnika Mađarske završio rezultatom 3:3 pa su finalista odlučivali suci preglasavanjem u korist Mađara (3:2).