Popis prijavljenih trkača za 6. ŽUPANIJSKI POLUMARATON KALNIK KRIŽEVCI 2015

Popis prijavljenih trkača za 
6. ŽUPANIJSKI POLUMARATON KALNIK KRIŽEVCI 2015

Zahvaljujemo svima na prijavi !!!

 



Prijava
             PREZIME           IME Klub Kategorija
1 KAMENJAŠEVIĆ Marin Individualac  Križevci MS
2 KAMENJAŠEVIĆ Bonislav Individualac  Križevci MS
3 TOMIEK Danijela AK Sljeme Ž 45
4 CSONGE Helen Hungary ŽS
5 ŽUPAN  Joža Vzajemna klub Krško M60
6 GREGORINČIĆ Ladislav TK Maraton 95-Varaždin M 50
7 SLOVINAC Lovelos AK Maksimir M 40
8 VIJATOVIĆ Marijan AK Sljeme M 55
9 BEREC Lakos Hungary M 35
10 BOŽIĆ Mario AK Sljeme M 40
11 SURJAK Mario DŠR Lančić Knapić Ivanec M 35
12 KUŠIĆ Matija AK Vrbovec MS
13 BITER  Nikola AK Maksimir MS
14 ZAHIROVIĆ Željko Individualac Osijek M 45
15 BLAŽEVIĆ Doris Individualac Punitovci ŽS
16 BLAŽEVIĆ Petar Individualac Punitovci MS
17 HORVAT Josip Individualac  Križevci MS
18 PEPELKO Izabela Individualac  Križevci ŽU 23
19 ZAHIROVIĆ Vanda AK Maraton Vukovar M35
20 IVANČAN Vilim Individualac  Križevci MS
21 NAGY Tamas Janos Hungary MS
22 PLANTAK Miodrag Individualac  Križevci MS
23 DOBRENIĆ Nataša Brooks Running team,ZG M 45
24 MOŽANIĆ Tomislav Individualac Varaždin M 35
25 DAPIĆ ŠTRIGA Sanja MK Velika Gorica MS
26 ŠEMOVČAN Sven AK Oroslavlje MS
27 HRŠAK  Damir AK Oroslavlje MS
28 KACSER Zita Hungary MS
29 PUŠKAR Krunoslav Individualac  Križevci MS
30 JURKI Tomislav AK Oroslavlje MS
31 PRIGLED Mladen Individualc Zagreb M 40
32 ANIĆ Franjo AK Forca M 50
33 BRUMEN Sanda TK Swibir Ž 35
34 MESIĆ Zvonimir Individualac  Križevci MS
35 BALAŠKO Damir AK Oroslavlje M 35
36 PAVER Željko AK Maksimir M 60
37 PAVER Dubravko AK Sljeme M 35
38 FERBERUŠ Dubravko  AK Vrbovec M 40
39 PROSENJAK Zvonimir Individualac Koprivnica M 40
40. ZEBIĆ Hrvoje Individualac Varaždin M 40
41.  VRAJIĆ Marija AK Maksimir Ž 35
42. MARIJANOVIĆ Danijela AK Vrbovec Ž 35
43. CRNOJA Ružica AK Vrbovec Ž 35
44. MATAKOVIĆ Davor AK Ka-tim M 55
45. ŠTRIGA Kruno  Individualac V.Gorica M 35
46. SEKULIĆ Ranko Individualac Koprivnica M 55
47. SAKAČ Viktorija TK Marathon 95 VŽ ŽS
48. SLUNJSKI Vladimir SRD 315 SZ Varždin M 40
49. MEDAK Frane   MS
50. GRAH Stjepan Maraton Krapina M 45
51. PUH Stjepan Maraton Krapina M 75
52. KRIŠTO Petar AK Žumberak M 45
53. OZVAČIĆ Dalibor Individualac M 35
54. OZVAČIĆ Tihana Individualac Ž 35
55.  ŠTRIGA  Martin Individualac Križevci MU 23
56. MATOTEK Damir TK Kotoribski begači M 31
57. GIBANJEK Davor Individualac Čazma M 45
58. SOPIĆ Dominik AK Križevci MU 23
59. TUNDE Szabo PVSK Hungary ŽS
60. BENHARD Dario Individualac Cerje Tužno MS
61. BEK Josip AK Jastreb 99 M 60
62. HODŽIĆ Alen Individualac Zagreb M 35
63. REINIĆ Boris Marathon Hvar  
64. GAČIĆ Boris Marathon Hvar  
65. ZAJEC Andreja Marathon Hvar  
66. DOMISLOVIĆ Jelena TK Marathon 95 VŽ ŽS
67. ŠIMUNIĆ Matija Individualac Novo S.Rok M 35
68. KATALENIĆ Danijel AK Koprivnica M 40
69. HUZJAK Marijan AK Međimurje M 40
70. MIKAC Marijan Individualac Bjelovar M 55
71. PAVLIČEK Alen AK Križevci MU 23
72. GOLEC Igor BSV Ludbreg M 35
73. CENKO  Tihomir AK Sloboda Varaždin M 30
74. PIJANEC Franjo BSV Ludbreg M 30
75. BELOŠEVIĆ Antun TK Marathon 95 VŽ M 60
76. NEMEC Valentina AK Vrbovec Ž 30
77.  VRHOVSKI Zvonko AK Koprivnica M 50
78. SEVER Dejan AK Koprivnica M 40
79. TEŽAK  Ratko AK Koprivnica M 45
80. HORVAT Božica AK Međimurje Ž 45
81. JANŽEK Smiljana OK Međimurje Ž 45
82. JANŽEK Dražen OK Međimurje M 50
83. BENKOVIĆ Luka OŠ Visoko MU 23
84. BENKOVIĆ Karlo PK tim Visoko MS
85. RISEK Davor Individualac Novo S.Rok MS
86. TOMAŠ Anda AK Svetice ŽU 23
87. BALAŠKO Krešimir AK Svetice MS
88.  HARAMINČIĆ Josip Individualac Zagreb M 60
89. ŽILIĆ Zoran AK Koprivnica MS
90. LOZIĆ Branka AK Žumberak Ž 50
91. MRKOJEVIĆ Tihomir AK Žumberak M 50
92. ŽUPAN  Jožica Vzajemna klub Krško Ž 45
93. MALTAR Alen Kotoripski begaći M 40
94. JERTEC Marko Individualac Koprivnica M 30
95. ŠTRLEK Davor TK Marathon 95 VŽ M 40
96. ČANIĆ Danijel TK Marathon 95 VŽ M 40