Prva sutkinja: Korade D.   Sudac: Huzjak M. Sudac: Pomper L.

Husinec F. 7, Bolčić R. 14 , Šašek Fl. 23, Biondić L. (cap) 26, Sladić D. 0, Podhraški K. 2, Horvat D.8 , Babić V. 5.

Trener: Matej Bolčić

RADNIK :

Turković F. (cap.) 25, Behur B. 1, Kurpez M. 16, Santo A. 6, Vujić D. 5, Topljak D. 19, Ščetar R. 0 .

Trener: Igor Lukša

U trećem kolu lige kadeta parket Modeca ugostio je gradski derbi. Formalni domaćini bili su kadetski 'žapci', koji su baš protiv najdražih protivnika iz susjedstva upisali svoju prvu ovogodišnju pobjedu. Ključnom se pokazala druga četvrtina, u kojoj je kapetan žuto plavih, nezaustavljivi Luka Biondić, poveo svoju momčad do, pokazat će se kasnije, ključne dvoznamenkaste prednosti. Baš je u toj četvrtini, trener domaćina, Matej Bolčić, uspio odmoriti i za nastavak sačuvati još dva važna igrača prve petorke, Roka Bolčića i Dinu Horvata, koje je bio prisiljen zalijepiti za klupu jer su već početkom utakmice zaradili svaki po dvije osobne. Učinjene rotacije imale su smisla i svi od reda su jako dobro iskoristili ponuđene im minute na parketu. A taman kad bi se susjedi počeli približavati Mat bi kompletirao udarnu petorku, vratio ravnotežu u skoku (Horvat) i napadu (Roko) i razlika se sve do završne sirene nije micala iz zone 10-15 poena plusa na domaćoj strani semafora. Prekrasnu je dionicu odigrao i stariji brat Šašek, Florijan, koji je u samoj završnici potpio sve nade Radnikovaca u mogući preokret.

Dečke u crvenom kapetanski je predvodio Filip Turković i jedini se usuđivao preuzeti odgovornost kad god je trebalo - a trebalo je stalno. Povremeno bi mu sekundirali Kurpez i Topljak, ali ovaj puta to nije bilo dovoljno. Obje momčadi oslabljene (samo 15 igrača u oba sastava!), ali ovi koji su bili tu pokazali su sasvim dovoljno – pa i više od toga – i zaslužuju da u što većem broju pohodite njihove iduće predstave.