13. Gradskih sportskih igara osnovnoškolaca

RASPORED NATJECANJA 13. Gradskih sportskih igara osnovnoškolaca

 

 

 

Četvrtak 24. studenoga 2016. godine (dvorana OŠ Ljudevita Modeca)

 

13:45 -  14:00           Okupljanje sudionika natjecanja

 

14:00 – 14:15           Svečano otvaranje 13. Gradskih sportskih igara osnovnoškolaca

 

14:30 – 14:45           Graničar treći razredi – mješovito    ( 10 učenika + 10 učenica )

14:45 – 15:00           Graničar četvrti razredi – mješovito ( 10 učenika + 10 učenica )

 

14,30 – 16.00           Šah 1.- 4. razredi - natjecanja u prostorijama Šahovskog kluba

15:00 – 15:10           Utrka štafeta prvih razreda     ( 10 učenika + 10 učenica )

15:15 – 15:25           Utrka štafeta drugih razreda   ( 10 učenika + 10 učenica )

15:30 – 15:40           Utrka štafeta trećih razreda    ( 10 učenika + 10 učenica )

15:45 – 15:55           Utrka štafeta četvrtih razreda ( 10 učenika + 10 učenica )

 

Petak 25. studenoga 2016. godine (dvorana OŠ Ljudevita Modeca)

 

07:45 -  08:00           Okupljanje sudionika natjecanja                              

                              

08:00 – 08:25           Rukomet – utakmica reprezentacija petih do osmih razreda     ( Ž )

08:30 – 08:55           Rukomet – utakmica reprezentacija petih do osmih razreda     ( M )

09:00 – 09:25           Nogomet – reprezentacija petih i šestih razreda      ( M )

09:30 – 09:55           Nogomet – reprezentacija sedmih i osmih razreda  ( M )

 

10:00 – 10:25          Košarka - utakmica reprezentacija petih do osmih razreda (Ž)

10:30 – 10:55          Košarka - utakmica reprezentacija petih do osmih razreda  (M)

 

11,00 – 12.30           Šah 5. – 8. Razredi - natjecanja u prostorijama Šahovskog kluba

11:00 – 11:40           Odbojka - utakmica reprezentacija petih do osmih razreda  (Ž)

11:45 – 12:25           Odbojka - utakmica reprezentacija petih do osmih razreda  (M)

12:30 – 12:40           Graničar peti razredi – učenice        ( 20 učenica )

12:45 – 12:55           Graničar šesti razredi – učenice      ( 20 učenica )

 

13:00 – 13:05          Potezanje užeta - petih razreda     ( 6 učenika + 6 učenica )

13:05 – 13:10          Potezanje užeta - šestih razreda    ( 6 učenika + 6 učenica )

13:10 – 13:15          Potezanje užeta - sedmih razreda  ( 6 učenika + 6 učenica )

13:15 – 13:20          Potezanje užeta - osmih razreda    ( 6 učenika + 6 učenica )

13:20 -  13:30           Utrka štafeta petih razreda     ( 10 učenika + 10 učenica )

13:30 – 13:40           Utrka štafeta šestih razreda   ( 10 učenika + 10 učenica )

13:40 – 13:50           Utrka štafeta sedmih razreda ( 10 učenika + 10 učenica )

13:50 – 14:00           Utrka štafeta osmih razreda   ( 10 učenika + 10 učenica )

 

14:00                         Dodjela prijelaznog pehara pobjedničkoj školi.                 

Zatvaranje 13. Gradskih sportskih igara osnovnih škola