Šahovsko prvenstvo Osnovne škole Vladimir Nazor

Proteklog tjedna je u ogranizaciji Šahovskog kluba Križevci održano pojedinačno prvenstvo Osnovne škole Vladimir Nazor u šahu za školsku godinu 2016/2017. Ukupno je nastupilo 35 učenika i učenica, a igralo se u četiri kategorije.

U kategoriji učenica od 1 do 4 razreda pobjedila je Turkalj Ivana Emili ispred Heruc Teodore i Bukovčan Paole, dok je kod učenika nižih razreda uvjerljivo prvo mjesto osvojio Martić Ivan, drugi je Brkić Niko, a treći Begović Lovro.

Kod viših razreda najuspješnija učenica je Jasek Maria, druga je Posarić Jana a treće mjesto je osvojila Bermanec Dorotea, dok je u konkurenciji učenika uvjerljivo prvo mjesto osvojio Katalenić Patrik, srebreni je Jambrec Dorian dok je treće mjesto pripalo Gegać Dorijanu.

Pobjednicima je medalje uručio ravnatelj Igor Brkić, te im zaželio uspješan nastup na predstojećim Gradskim sportskim igrama.