Pojedinačna kadetska prvenstva Hrvatske u ubrzanom šahu

U Dugom Selu je od 24-26 studenog održano prvo pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske u ubrzanom šahu, a nastupilo je 120 igrača koji su igrali odvojeno u kategorijama U08, U10, U12 i U14 godina. Značajnu ulogu na ovom prestižnom natjecanju je imalo i devet mladih Križevačkih šahista, a najbolji plasman je ostvarila Ivana Emili Turkalj koja je u konkurenciji kadetkinja do 12 godina osvojila odlično treće mjesto. U istoj kategoriji kod kadeta odličan je bio Filip Martić koji je sa 5,5 bodova osvojio 7 mjesto dok je Patrik Katalenić je sa 5 bodova zauzeo 14 mjesto a Hrvoje Koren je sa 3,5 boda bio 22. U kategoriji kadeta do 10 godina Ivan Martić je sa 4 boda osvojio 20 mjesto, Karlo Sačarić je sa bodom manje na 28, a Ivan Vujčetić sa 1,5 bodom završio na 31 mjestu. U konkurenciji kadeta do 8 godina Natko Kudeljnjak je sa 4,5 boda osvojio 14 mjesto, a Leo Lovreković je bio 18 sa 4 boda. Čestitke Ivani Emili, častitke svima dečkima, a roditeljima zahvala na podršci i pomoći.