U 11. kolu KTC je u Kutini pobijedio Moslavinu, Moslavina:KTC 21:25,

dok je u 12. kolu kod kuće pobijedio mladu momčad hrvatskog prvaka PPD2.

KTC-PPD ZAGREB 2 34:28 (17:14)
KRIŽEVCI GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Gledatelja: 200. Suci: Bulum i Carević (oba Metković)
KTC: Ševo, Marković 2, Predojević 1, Žganjer 1, Babić 12 (6), Harča 1, Kemenović, Vučelić 4, Mušlek, A. Miklečić, Hančić, Samoščanec, Pehar 12, Mršić 1, Adamić
TRENER: Dragutin Miklečić...

Novim bodovima KTC se utvrdio na drugoj poziciji u 1. HRL na kojoj će dočekati i proljeće bez obzira na rezultat slijedeći vikend u Virovitici.

Druga momčad KTC-a poražena je kod kuće od Novske (27:28) u čudnoj utakmici, naime četiri minute do kraja KTC2 je vodio sa dva gola razlike 27:25 a tada slijede dva isključenja ponajboljih igrača kod KTC-a Miklečića i Mušleka s time da je posljednjim isključenjem (Mušlek) povrijeđeno pravilo rukometne igre „zadnjih 30 sekundi“. Prvo nije dosuđen očiti prekršaj na domaćem igraču, nakon toga igrač KTC-a zbog prekršaja loše predaje loptu u nogu suigraču, suci oduzimaju loptu KTC-u, zbunjeni Mušlek odbacuje loptu i suci mu daju dvije minute kazne, međutim i dosuđuju sedmerac za goste. Po pravilima sedmerac se dosuđuje samo ako je igrač dobio izravni crveni karton što je kazna za nesportsko sprečavanje napada u zadnjih 30 sekundi utakmice. U takvim uvjetima teško je bilo doći do povoljnijeg rezultata sami time jer je KTC jednu trećinu utakmice (20 min) proveo sa igračem manje u ne previše gruboj utakmici.