KTC: Gošić, Marković 4, Predojević 1, Mušlek, Kota 3, Vučelić 5, Harča, Kemenović, Perajica 11 (5), Hančić, Pehar 2, A. Miklečić 2, Zorko.

TRENER: Dragutin Miklečić.

BJELOVAR: Karabatić, Žganjer, F. Jurišić 6, Grbavac, I. Jurišić 1, Fiala, Repušić 4, Tandara 2, Vidović, Vidaković 2, Grganić, Špiler 5, Grizelj 4, Udžbinac, Tot 6 (4), Kljaić 2.

TRENER: Hrvoje Privšek.

KRIŽEVCI-GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. GLEDATELJA: 350. SUCI: Tomislav Cindrić i Robert Gonzurek (obojica Osijek). NADZORNIK: Damir Kuti (Vukovar). SEDMERCI: KTC 5 (5), Bjelovar 4 (4). ISKLJUČENJA: DISKVALIFIKACIJA: Pehar (37. minuta). KTC 6 minuta (Pehar), Bjelovar 12 minuta (Kljaić 2 x 2, I Jurišić, Tandara, Vidaković, Tot). IGRAČ UTAKMICE: Ivan Karabatić.

Prekrasan je bio ugođaj vidjeti dobro popunjenu dvoranu u Križevcima. Navijanje fer i korektno, organizacija vrhunska.

Znalo se i prije da će to biti teška utakmica za KTC i bez prava na pogreške s obzirom na širok kadar koji je na raspolaganju Bjelovaru. Krenuli su naši dečki hrabro i odlučno. Vodstvo 3:0 i 4:1 dalo nam je nadu da možemo dobiti Bjelovar, no ubrzo oni rade seriju 4:1 i poravnavaju na 5:5. Do poluvremena se još držao egal, a onda je Špiler sa dva gola povećao na 4 gola razlike i KTC-u se bilo sve teže nositi sa gostima koji dosta rotiraju i ne znaš koji igrač ti radi više problema. Kad su odmarali Špilera igru je vodio Grizelj i radio konstantni pritisak na obranu KTC-a. Tako je ubrzo KTC ostao bez Pehara koji je brzinski nakupio tri isključenja. Vučelić je dosta pokušavao u prvom dijelu no tek u nastavku je proigrao i zabio svojih 5 golova. I vratari Bjelovara su bili bolje raspoloženi od naših i kad sve zbrojiš i podvučeš crtu ispadne poraz. Prvi poraz u prvenstvu od jakog Bjelovara i nije neka tragedija, osobito jer je prvenstvo još dugačko. Povijest nam govori da momčad koja osvoji bodove u Križevcima uglavnom i osvaja prvenstvo. Našim dečkima slijede dva teška gostovanja (Vidovec i Maksimir), a sigurno je da se za vrijeme održavanja sajma neće/ne može igrati sa Viroviticom u Križevcima. To znači da će u 10 kola KTC samo 2 puta biti domaćin, 7 puta gostovat uz jednu odgođenu utakmicu. No nema predaje, idemo utakmicu po utakmicu i probajmo skupiti što više bodova.