PRELOG 25 (15)

KTC: Marković 8, Predojević, Mušlek, Vučelić 3, Harča 1, Kemenović, Kota 1, Perajica 3, A. Miklečić 1, Hančić, Pehar 12, Adamić, Zorko, Gošić. TRENER: Dragutin Miklečić.

PRELOG: D. Bogović 5, P. Bogović 1, Krajner 6 (1), Novak, Požgaj 1, Lončarić, Nestić, Koprek 2, Matijević, Zadravec 3, Belić 7, Koprivec. TRENER: Alan Belko.

KRIŽEVCI-GŠSD Ljudevita Modeca. GLEDATELJA: 150. SUCI: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina). NADZORNIK: Damir Kuti (Vukovar).

SEDMERCI: KTC 0, Prelog 3 (1). ISKLJUČENJA: KTC 8 minuta (Pehar 2 x 2, Kota, Miklečić), Prelog 8 minuta (D. Bogović, P. Bogović, Požgaj, Koprek). IGRAČ UTAKMICE: Toni Pehar.

Napokon se 1. ekipa vratila u „svoju“ dvoranu, pobjedom nad Prelogom zadržali su poredak pri vrhu ljestvice.

Druga ekipa imala je lagan posao i sa velikom gol razlikom pobijedila goste iz Daruvara.

Rukomet 3. liga sjever – 8. kolo

KTC 2-DARUVAR 44:24 (19:14)

KRIŽEVCI-GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Gledatelja: 30. Sutkinje: Anja Dominić i Anja Jazbec (obje iz Varaždina). Nadzornik: Ivan Goreta (Zagreb). Mjerilac vremena: Željko Knapić. Zapisničar: Srećko Rešetar (obojica Križevci).

KTC 2: Šporer 1 (1), Mušlek 9, Vlahinja 4 (1), Nemčić 7 (3), Samoščanec 2, Miklečić 7, Harča, Brlić, Žganec 1, Masnec 8, Kamenar, Adamić 5 TRENER: Branko Krajačić.

DARUVAR: Donat 4, Finek 1, Matošević 2, Županić, Ludoški, Konjević 1, Blažičko 2, Varga 5, Antolić 4, Dubravac 5, Smola. TRENER: Zoran Grkinić.

SEDMERCI: KTC 5 (5), Daruvar 0. ISKLJUČENJA: KTC 8 minuta (Harča 2 x 2, Mušlek, Nemčić), Daruvar 12 minuta (Donat 2 x 2, Dubravac 2 x 2, Varga, Antolić).

Pobjedom u prvoj domaćoj utakmici u Križevcima predstavio se novi trener KTC 2 i kadeta Branko Krajačić koji će svojim iskustvom i znanjem pomagati i u radu sa prvom ekipom.

U slijedećem kolu KTC gostuje u Osijeku, a KTC2 u Bjelovaru.