Pojedinačno seniorsko prvenstvo Križevaca za 2019 godinu.

Odigravanjem posljednjeg sedmog kola danas je završeno pojedinačno seniorsko prvenstvo Križevaca za 2019 godinu. Seniorski prvak Križevaca za 2019 godinu je prvokategornik Antonio Radić. Svoju treću titulu u nizu Radić je osvojio sa stopostotnim učinkom sedam pobjeda iz sedam partija. Drugo mjesto sa 5,5 bodova je osvojio Davor Ivanek dok je treće mjesto zauzeo Goran Martić sa 5 bodova. Prvenstvo se po prvi put igralo Švicarskim sustavom u sedam kola a tempo igre je bio 90 minuta uz dodatak od 30 sekundi za svaki odigrani potez. Nastupilo je ukupno dvanaest igrača i to šest seniora jedna seniorka, dva juniora i tri kadeta. Na seniorskom prvenstvu su svoj prvi nastup ostvarili Nikola Jurčević, Mateo Kovačić, Igor Kudeljnjak i Ivan Martić te u potpunosti opravdali očekivanja. Pobjednicima je pehare uručio predsjednik Kluba Igor Kudeljnjak, a sudio je državni sudac Borislav Vidović. Konačni poredak: 1.Antonio Radić 7 2.Davor Ivanek 5,5 3.Goran Martić 5 4.Marijan Garac 4,5 5.Nikola Jurčević 4 6.Antonio Kos 3,5 7.Filip Martić 3,5 8.Patrik Katalenić 3 9.Mateo Kovačić 2,5 10.Blaženka Lučki 2 11.Igor Kudeljnjak 1 i 12. mjesto Ivan Martić sa 0,5 boda.