Kadeti Radnika Križevci pobijedili Viroviticu

RADNIK KRIŽEVCI – VIROVITICA 4:3 (2:2)

U nedjelju ujutro kadeti Radnika Križevci kao domaćini u Novom Marofu igrali su susret 15. kola u kojem su ugostili vršnjake Virovitice. Naši kadeti su poveli vrlo brzo. Prvo je u 6. minuti za 1:0 pogodio Karlo Babok, a dvije minute kasnije za 2:o Luka Čondić. Međutim, ekipa Virovitce potom izjednačava te preokreće rezultat na 2:3. Ali, da svi bodovi ostanu na našem kontu pobrinuli su se Karlo Prepolec i ponovo Karlo Babok te nam donijeli vrijednu pobjedu od 4:3.

Nastupili su: Horvat, Šostarić, Stručić, Babok, Prepolec (od 76. Šantić), Kranjčević, Čondić (od 48. Stručić T.), Dudek, Turčić, Anušić, Gregurić. Trener je Dražen Kemenović.