Remi u Carevdaru

Nakon tri prvenstvene pobjede iznenađujući remi u Carevdaru protiv "Dragovoljca" iz Bočkovca. Nakon vodstva gostiju od 3:0 domačin stigao do rezultata 3:3. Sama utakmica bila je dosta nervozna i za suđenje dosta teška. Sudac utakmice Željko Honzić pokazao ukupno 7 žutih i 4 crvena kartona i to za domačina 4 žuta i 1 crveni, a kod gostiju 3 žuta i 3 crvena kartona.

Za damačina igrali su: D. Ninković, M. prosinečki, K. Kučina, V. Gudec, J. Lukačić, P. Jakopović, M.Jurčević, A. Jakopović, K. Kraljić. V, Žajgar i M. Sokolić, a u drugom poluvremenu ušli su umjesto M. Prosinečkog i M. Sokolića igrači I Žajger i F. Radotović.

Za goste igrali su: M. Stručić, I. Lukinec, I. Masnec, G. Kešer, M. Benčak, D. Petrić, M. Kokot, I. Kokot, V. Cimulin, I. Črnec i D. Črnec. a u drugom poluvremenu ušli su još K. Benčak, D Štragelj i A. Kolarić umjesto I. Lukineca, M. Benčaka i M. Kokota.