PRELOG 25 (15)

KTC: Marković 8, Predojević, Mušlek, Vučelić 3, Harča 1, Kemenović, Kota 1, Perajica 3, A. Miklečić 1, Hančić, Pehar 12, Adamić, Zorko, Gošić. TRENER: Dragutin Miklečić.

PRELOG: D. Bogović 5, P. Bogović 1, Krajner 6 (1), Novak, Požgaj 1, Lončarić, Nestić, Koprek 2, Matijević, Zadravec 3, Belić 7, Koprivec. TRENER: Alan Belko.

KRIŽEVCI-GŠSD Ljudevita Modeca. GLEDATELJA: 150. SUCI: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina). NADZORNIK: Damir Kuti (Vukovar).

SEDMERCI: KTC 0, Prelog 3 (1). ISKLJUČENJA: KTC 8 minuta (Pehar 2 x 2, Kota, Miklečić), Prelog 8 minuta (D. Bogović, P. Bogović, Požgaj, Koprek). IGRAČ UTAKMICE: Toni Pehar.

Napokon se 1. ekipa vratila u „svoju“ dvoranu, pobjedom nad Prelogom zadržali su poredak pri vrhu ljestvice.

Druga ekipa imala je lagan posao i sa velikom gol razlikom pobijedila goste iz Daruvara.

Rukomet 3. liga sjever – 8. kolo

KTC 2-DARUVAR 44:24 (19:14)

KRIŽEVCI-GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Gledatelja: 30. Sutkinje: Anja Dominić i Anja Jazbec (obje iz Varaždina). Nadzornik: Ivan Goreta (Zagreb). Mjerilac vremena: Željko Knapić. Zapisničar: Srećko Rešetar (obojica Križevci).

KTC 2: Šporer 1 (1), Mušlek 9, Vlahinja 4 (1), Nemčić 7 (3), Samoščanec 2, Miklečić 7, Harča, Brlić, Žganec 1, Masnec 8, Kamenar, Adamić 5 TRENER: Branko Krajačić.

DARUVAR: Donat 4, Finek 1, Matošević 2, Županić, Ludoški, Konjević 1, Blažičko 2, Varga 5, Antolić 4, Dubravac 5, Smola. TRENER: Zoran Grkinić.

SEDMERCI: KTC 5 (5), Daruvar 0. ISKLJUČENJA: KTC 8 minuta (Harča 2 x 2, Mušlek, Nemčić), Daruvar 12 minuta (Donat 2 x 2, Dubravac 2 x 2, Varga, Antolić).

Pobjedom u prvoj domaćoj utakmici u Križevcima predstavio se novi trener KTC 2 i kadeta Branko Krajačić koji će svojim iskustvom i znanjem pomagati i u radu sa prvom ekipom.

U slijedećem kolu KTC gostuje u Osijeku, a KTC2 u Bjelovaru.

Sretno igračima i struci.

Derbi pripao Bjelovaru

Rukomet 1. HRL sjever – 7. kolo

KTC 28 (13)

BJELOVAR 32 (15)

KTC: Gošić, Marković 4, Predojević 1, Mušlek, Kota 3, Vučelić 5, Harča, Kemenović, Perajica 11 (5), Hančić, Pehar 2, A. Miklečić 2, Zorko.

TRENER: Dragutin Miklečić.

BJELOVAR: Karabatić, Žganjer, F. Jurišić 6, Grbavac, I. Jurišić 1, Fiala, Repušić 4, Tandara 2, Vidović, Vidaković 2, Grganić, Špiler 5, Grizelj 4, Udžbinac, Tot 6 (4), Kljaić 2.

TRENER: Hrvoje Privšek.

KRIŽEVCI-GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. GLEDATELJA: 350. SUCI: Tomislav Cindrić i Robert Gonzurek (obojica Osijek). NADZORNIK: Damir Kuti (Vukovar). SEDMERCI: KTC 5 (5), Bjelovar 4 (4). ISKLJUČENJA: DISKVALIFIKACIJA: Pehar (37. minuta). KTC 6 minuta (Pehar), Bjelovar 12 minuta (Kljaić 2 x 2, I Jurišić, Tandara, Vidaković, Tot). IGRAČ UTAKMICE: Ivan Karabatić.

Prekrasan je bio ugođaj vidjeti dobro popunjenu dvoranu u Križevcima. Navijanje fer i korektno, organizacija vrhunska.

Znalo se i prije da će to biti teška utakmica za KTC i bez prava na pogreške s obzirom na širok kadar koji je na raspolaganju Bjelovaru. Krenuli su naši dečki hrabro i odlučno. Vodstvo 3:0 i 4:1 dalo nam je nadu da možemo dobiti Bjelovar, no ubrzo oni rade seriju 4:1 i poravnavaju na 5:5. Do poluvremena se još držao egal, a onda je Špiler sa dva gola povećao na 4 gola razlike i KTC-u se bilo sve teže nositi sa gostima koji dosta rotiraju i ne znaš koji igrač ti radi više problema. Kad su odmarali Špilera igru je vodio Grizelj i radio konstantni pritisak na obranu KTC-a. Tako je ubrzo KTC ostao bez Pehara koji je brzinski nakupio tri isključenja. Vučelić je dosta pokušavao u prvom dijelu no tek u nastavku je proigrao i zabio svojih 5 golova. I vratari Bjelovara su bili bolje raspoloženi od naših i kad sve zbrojiš i podvučeš crtu ispadne poraz. Prvi poraz u prvenstvu od jakog Bjelovara i nije neka tragedija, osobito jer je prvenstvo još dugačko. Povijest nam govori da momčad koja osvoji bodove u Križevcima uglavnom i osvaja prvenstvo. Našim dečkima slijede dva teška gostovanja (Vidovec i Maksimir), a sigurno je da se za vrijeme održavanja sajma neće/ne može igrati sa Viroviticom u Križevcima. To znači da će u 10 kola KTC samo 2 puta biti domaćin, 7 puta gostovat uz jednu odgođenu utakmicu. No nema predaje, idemo utakmicu po utakmicu i probajmo skupiti što više bodova.

Pobjeda u Đakovu

PRVA HRVATSKA RUKOMETNA LIGA SJEVER

6. KOLO

ĐAKOVO – KTC 29:30 (16:13)

Đakovo – Nastavno sportska dvorana Đakovo. Gledatelja: 200. Suci: Marko Duspara i Hrvoje Rogić (Velika Gorica).

ĐAKOVO: Ostajmer, Božičević 1, Stipić, Kapetan, Ćurić 6, Šimić 1, Bradarić, Goluža 13, Poplašen, Tot, Perlić 6, Klepo 2, Orlović, Perković, Kostić, Jakšić. Trener: Domagoj Perlić.

KTC: Gošić, Marković 2, Mušlek, Kota, Vučelić 11, Harča, Kemenović, Perajica 9, Hančić, Pehar 6, Miklečić 1, Zorko. Trener: Dragutin Miklečić.

Križevčanima ove sezone mnogo toga nejde na ruku. Do sad su samo jednu utakmicu odigrali kod kuće i čak 4 gostovanja sa koja su svaki put donijeli puni plijen i trenutno su vodeći sa utakmicom manje (odgođena sa Metalcem za 12. mj). Gostovanje u Đakovu bilo je teže od očekivanog i mora se priznati da je bilo i dosta sreće u samoj završnici. Kako je prijenos utakmice bio uživo na Youtube-u mogli smo pratiti ne baš uvjerljivu igru KTC-a. Đakovo je do 5 sekundi do kraja držalo neodlučeno, a onda je Vučelić potegao i lopta je ušla sekundu prije kraja u gol. Utakmica sa Bjelovarom biti će u nedjelju jer je dvorana zauzeta u subotu. Također će doći i do zamjene domaćinstva sa Viroviticom u vrijeme održavanja gospodarskog sajma.

KTC bez poraza

Rukomet 1. HRL sjever 3. kolo

RK BOROVO – RKKTC 23:32

Rukomet 1. HRL sjever 4. kolo

RK KTC – RK METALAC odgođeno za 12.12.2018

Utakmica je odgođena radi sudjelovanja igrača Metalca na OIM u reprezentaciji Hrvatske rukometa na pijesku.

Rukomet 1. HRL sjever 5. kolo

RK MOSLAVINA – RKKTC 19:24

Na tablici vodi RK KTC sa istim brojem bodova ali utakmicom manje od Viro Virovitice.

U slijedećem 6. kolu RK KTC gostuje u Đakovu

RK KTC 2 slavio je na gostovanju kod Preloga sa 26:25.

Više o rezultatima i nastupima možete pročitati na www.prigorski.hr illi Facebook stranicama Rukometni klub „KTC“ Križevci i KŽ sport

KTC uvjerljiv protiv PPD Zagreba 2

Rukomet 1. HRL sjever 2. kolo

KTC-PPD ZAGREB 2 34:29 (18:11)

GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Gledatelja: 200. Suci: Ivica Botinčan i Dario Rupčić (obojica Rijeka). Nadzornik: Darko Tomović (Rijeka).

KTC: Gošić, Marković 2, Predojević 1, Mušlek, Kota 2, Vučelić 10, Harča, Kemenović, Perajica 12 (4), Hančić, A. Miklečić 3, Pehar 4, Adamić, Zorko.

TRENER: Dragutin Miklečić

PPD ZAGREB 2: Kasap, Ljubić 4 (1), Klarica 4, Jurica, Starčević, Medić 2, Javor 3, I. Vekić, Neralić, Kraljević 1, Tintor 2, Leskovec 1 (1), Šafranko 7 (3), Vistorop 5, Purić, J. Vekić.

TRENER: Andrija Nikolić

SEDMERCI: KTC 4 (4), PPD ZAGREB 2 6 (5). ISKLJUČENJA: KTC 2 minute (Pehar), PPD ZAGREB 2 4 minute (Vistorop, J. Vekić). DISKVALIFIKACIJA: Pehar (45 – grub prekršaj). IGRAČ UTAKMICE: Matija Perajica

Atraktivnom igrom rukometaši KTC-a došli su do druge prvenstvene pobjede, prve domaće i tako zahvalili vjernoj publici na dolasku. Kod domaćih posebno efikasni bili su Perajica i Vučelić koji su zajedno postigli 22 pogotka. Važno je istaknuti da je sam susret bio ogledni primjer suradnje obje momčadi, trenera i sudaca. Bilo je naravno sitnih pogrešaka i sudaca i igrača ali bez povišenih tenzija i nesportskog ponašanja. Fer i sportska borba, bez organizacijskog propusta i bilo je uživanje sudjelovati u ovom sportskom događaju. Posebno veseli osvježeni interijer sa novim parketom, sjedalicama za gledatelje i rezervne igrače, te novim golovima. Nadamo se i želja nam je da se isto dogodi i sa atletskom stazom ali i ostalim sportskim objektima i poprave uvjeti treniranja svim sportašima grada Križevaca.

KTC u sljedećem kolu gostuje kod Borova.

Pobjedom otvorili sezonu

Rukomet 1. HRL sjever 1. kolo

MRK IVANIĆ 21

RK KTC 28

Rukometaši KTC-a pobjedom na gostovanju kod Ivanića otvorili su sezonu 2018/2019.

U klubu je došlo do određenih igračkih promjena, iz kluba su otišli: golman Ševo, srednji vanjski Mršić, pivot Žganjer i vanjski igrač Babić. U klub su došli iz PPD-a 2 golman Gošić te iz Karlovca srednji vanjski Perajica. Također, u klub se vratio pivot Zorko. Ostali igrački kadar je manje-više nepromijenjen tako da se velike promijene u sustavu igre ne bi smjele osjetiti. Očekujemo potpunu afirmaciju domaćih mladih snaga, Miklečića, Mušleka, Harče i Adamića koji su se već dokazali da znaju i mogu, te sa nadamo da će klubu i ekipi donijeti novu vrijednost.

Od konkurenata za vrh najviše se pojačao Bjelovar, koji ove sezone ne želi propustiti plasman u najviši rang domaćeg rukometa, u Virovitici je također bilo kvalitetnih dolazaka, Metalac, Maksimir Pastela i PPD2 uzdaju se sa pravom u svoje mlade rukometaše, Osijek, Kutina, Medo, Vidovec i Ivanić će uvijek biti tvrd orah kod kuće i nezgodni u gostima. Đakovo je rukometni grad i za očekivati je da budu bolji nego prošle sezone kad su jedva spasili prvoligaški status. Nepoznanica svima su novi prvoligaši Borovo i Prelog ali ako su se plasirali u viši rang sigurno imaju kvalitetu, a to su pokazali i u 1. kolu, Borovo je pobijedio Metalca (povratnika iz Premijera) a Prelog je kod kuće tijesno izgubio od vrlo jake Virovitice.

Biti će ovo zanimljiva sezona, puno dobrih utakmica, a prva je već u subotu 22.09. kada u „Modecu“ dočekujemo drugu ekipu PPD-a.

Dođite pozdravite i podržite dečke u novoj sezoni, ulaz je naravno slobodan za sve što je jedinstveno u ovom rangu natjecanja u Hrvatskoj.

Gotova sezona za rukometaše

Rukomet 1. HRL sjever 26. kolo

KTC 35 (18)

VIRO VIROVITICA 38 (16)

KTC: Ševo, Marković 8, Predojević 1, Žganjer, Kota 5, Babić, Harča, Vučelić 14 (2), Mušlek, A. Miklečić, Hančić, Pehar 4, Mršić 3, Adamić.

VIRO VIROVITICA: Meter, Godeč, K. Vašarević 7, Smiljčić 3, Vozab 5 (1), Štimac, L. Moslavac 6, Sabo, Poljak, Crljenić 3, Janjić 8, Šimić, K. Moslavac, F. Vašarević, Smutni, Benko 6.

TRENER: Damir Vašarević.

KRIŽEVCI-GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. GLEDATELJA: 100. SUCI: Hrvoje Čambala (Križ) i Marin Šimić (Sesvete). NADZORNIK: Gordan Vukušić (Zagreb). SEDMERCI: KTC 2 (2), VIRO 2 (1). ISKLJUČENJA: KTC 6 minuta (Predojević 2 x 2, Miklečić), VIRO 4 minute (L. Moslavac, F. Vašarević). IGRAČ UTAKMICE: Ivan Janjić.

Gosti iz Virovitice su došli po dva boda u Križevce i zasluženo ih odnose. Teško je reći jel ponestalo motiva, mada je dovoljan motiv biti drugi na tablici ispred Bjelovara nego treći i gledati u leđa ne samo Rudaru nego i Bjelovaru. Jedna dobra sezona je gotova, KTC je bio jako blizu ulasku u najelitniji razred domaćeg rukometa. Ono što je dobro, dobili smo kompaktnu ekipu koja dobro igra u oba pravca. Najefikasnija smo momčad lige. Možda fali igrač-dva u rotaciji. U cijeloj sezoni izgubili smo samo tri utakmice u gostima (od 13). Ono što je bilo loše prepustit ćemo struci da analizira i proba u slijedećem prvenstvu napraviti korak više.

Druga ekipa KTC-a pobjedom je završila sezonu u gostima kod Vidovca

MRK VIDOVEC 2   28 (14)

RK KTC 2   32 (16)

VIDOVEC: Ozmec, Farc 11, Serini 1, Kolarić 3, Keček, Ivanković 2, Benko 2, Blaži 5, Patrčević, Jurinjak 3, Šantek, Zavrtnik 1. TRENER: Boris Lilić.

KTC: Loborec, Mušlek 14, Rešetar 1, Novosel 6, Harča 5, Žganec, Vlahinja 4, Adamić 2. TRENER: Dragutin Miklečić.

VIDOVEC – dvorana osnovne škole „Vidovec“. GLEDATELJA: 20. SUCI: Ivana Koren (Koprivnica) i Vedrana Stančir (Botovo). NADZORNIK: Željko Živec (Sesvete). SEDMERCI: Vidovec 1 (1), KTC 3 (4). ISKLJUČENJA: Vidovec 10min, KTC 6min.

Dobar vikend za rukometaše

Rukometaši KTC-a u svim selekcijama bili su uspješni ovaj i prethodni vikend . Navikli smo na vrhunske rezultate prve ekipe, no i mlađe kategorije pokazuju da rade i da će rezultati doći samo moramo biti strpljivi.

Rukomet 1.HRL sjever 23. kolo

RK KTC  36

RK Medveščak 34

Rukomet 1.HRL sjever 24. kolo

RK KTC  35 (21)

RK Moslavina  20 (11)

Ševo, Marković 5, Predojević, Žganjer 2, Kota 5, Babić 5, Harča 1, Kemenović, Vučelić 5, Mušlek, A. Miklečić 4, Hančić, Kamenar, Pehar 6, Mršić i Adamić. Trener je Dragutin Miklečić

3.HRL sjever

RK NOVSKA    22 (10)

RK KTC 2    25 (12)

NOVSKA: Crnković, Glavaš, Troha 2, Boras, Ciprić, Horaček 5, Vučić 4, Brulja, Klobučnik 1, Pintar, Kačevanda 1, Špoljarić 5, Mišljan 3. TRENER: Mario Ciprić.

KTC: Loborec, Mušlek 6, Rešetar, Kutleša 4, Miklečić 12, Samoščanec 2, Harča 1, Hančić, Žganec, Vlahinja. TRENER: Dragutin Miklečić.

1.hrlda 2004. 13.krug Križevci

Za KTC igrali i zabili :Mikina, Masnec, Haman 4, Celovec 6, Vlahek 3, Harča, T.Tepeš, Bogdan 17, J.Tepeš 4,

OSIJEK 26 (14)
KTC: Ševo, Marković 4, Predojević 2, Žganjer, Kota 1, Babić 1, Vučelić 7 (1), A. Miklečić 2 (1), Hančić, Kamenar, Pehar 8, Mršić 4.
OSIJEK: Kolar, Pavković 1, Kopić 5, Vuković 1, Ninaj 3, Cickaj 1, Kuže 5 (2), Bolanča 4 (1), Barić 1, Radović 5, Grizelj, Horvat.
TRENER: Vedran Ćurak.

KRIŽEVCI-GŠSD OŠ Ljudevita Modeca. Gledatelja: 66. SUCI: Marko Lušić i Mario Uglik (obojica Vinkovci). NADZORNIK: Milan Emanović (Sesvete). SEDMERCI: KTC 4 (2), Osijek 5 (3). ISKLJUČENJA: KTC 4 minute (Marković, Žganjer), Osijek 2 minute (Radović). IGRAČ UTAKMICE: Toni Pehar.

Nakon kratkog predaha nastavlja se prvenstvo u 1. HRL Sjever. Bez većih problema i osobitog naboja KTC je pobijedio solidnu ekipu Osijeka. Rudar je dobio Vidovec i time je pitanje putnika u Premijer riješeno. Čestitamo Rudaru, mada ima još 4 kola do kraja i nije fer prema drugim ekipama ali teško da Nova Gradiška kod kuće, te Đakovo i Osijek u Rudama mogu napraviti štetu Rudaru.

Na moje iznenađenje dosta ljudi prati ovaj portal pa ću si dati truda na kraju prvenstva napisati neki „rezime“ sezone.

Druga ekipa KTC-a gostovala je u Koprivnici, „slučajno“ u isto vrijeme kad je u Križevcima počinjao susret sa Osijekom. Na poluvremenu su naši dečki vodili 14:11 i utakmica bi sigurno do kraja bila zanimljiva da je suci nisu ubili. Ne, ne žalimo se, vjerojatno bi se utakmica izgubila da je bilo tko sudio s obzirom da smo otišli sa tankom klupom na gostovanje. Nejasno je samo kako takvi tipovi zalutaju u rukomet. Na kraju prihvatljivih 35:27 za nadajmo se nove drugoligaše Koprivnicu.

KTC u slijedećem kolu gostuje kod Medveščaka, a KTC 2 već u srijedu u 17:45 dočekuje Bjelovar 2.

Poraz KTC-a u Bjelovaru

RK BJELOVAR    28 (11)

RK KTC      27 (14)

BJELOVAR: Perić, Tot 6, Grbavac 6, Petričević, Špiler 3, Vidović, Tandara 1, Jurišić 1, Vidaković, Gašparović 3, Fiala, Zadro, Udžbinec, Dervenčić, Babić, Kljaić 8. TRENER: Dalibor Sokač.

KTC: Ševo, Marković 5, Predojević 1, Žganjer 1, Kota 4, Harča, Vučelić 7, Mušlek, Miklečić, Kemenović, Hančić, Kamenar, Pehar 2, Mršić 7. TRENER: Dragutin Miklčić.

BJELOVAR – Dvorana Europskih Prvaka. GLEDATELJA: 500. SUCI: Dražen Gladović i Goran Volenik (obojica Virovitica). NADZORNIK: Boris Čačić (Zagreb). SEDMERCI: Bjelovar 2 (3), KTC 4 (5). ISKLJUČENJA: Bjelovar 4min, KTC 8min.

Baš kao što smo i mislili, poraz od Rudara je bio ključan u borbi za sam vrh u prvenstvu. Teško je reći da sam u nekoj utakmici u 1. HRL Sjever gledao KTC da je toliko dominantan protiv jakog protivnika sa tolikim brojem kvalitetnih i iskusnih igrača kao što je to bilo u Bjelovaru prvo poluvrijeme. Od prve minute vidjela se odlučnost igrača KTC-a da pobijede u Bjelovaru. Bjelovar je puno griješio zbog agresivne igre KTC-a i pritiska pobijede. Oba trenera su dobro snimila protivnika. Naša krila su cijelu utakmicu bila dobro pokrivena i kad su imala priliku kut ulaza im je bio dosta mali. Dosta rano se KTC odvaja na dva do tri gola razlike i drži do kraja poluvremena gdje je dvojac iz Virovitice baš isprovocirao reakciju klupe KTC-a jer u kontrama nije isključio dva igrača Bjelovara, umjesto toga isključuje Hančića i Kamenara na klupi i naravno dvojica naših moraju van iz igre. Ipak, to je samo podiglo naše dečke i sa tri kontre (jednu promašuju) odlaze na odmor sa tri gola prednosti. Ista priča se nastavlja i u nastavku, odlično igraju naši dečki i za svaki gol Bjelovara jure prema centru i pokušavaju zabiti brzi gol. Nekad im to uspijeva a ponekad i ne, no prednost do 48 minute je stalno na strani KTC-a. Ne može se tvrditi da su suci puno natezali na stranu Bjelovara ali dojam je da su nama prije dizali ruke za pasivu, vraćali nas da ponovo izvedemo centar, sudili faul na drugom koraku i slično. Publika je bila super, a bilo nas je i dosta iz Križevaca tako da je ambijent bio ugodan i za gledatelje i za igrače obje momčadi. Treba pohvaliti i sve igrače na fer i sportskoj igri, njima svaka čast, gušt je gledati takve dvije ekipe. Međutim šlampavost organizacije teško se može objasniti. Ograde između prvog reda tribine i terena nema, tako da je povremeno na teren ušao netko ko se vraćao sa šanka podno dvorane, djeca koja su se igrala i trčkarala okolo, a u jednom trenutku u teren je ušao i veteran „Habo“ (ne znam koju funkciju ima trenutno u RK Bjelovaru), došao do sredine deveterca i nešto komentirao sa sucima i igračima. Očito je prijatelj sa sucima jer su zagrljeni izašli iz igrališta. Ja zaštitare nisam vidio osim na ulazu u dvoranu gdje su „cepali“ karte. Brisaći poda također su kasnili sa reakcijama tako da su igrači i sami znali brisati. No kruna utakmice se dogodila u zadnjih 15 sekundi. Bjelovarska dvorana ima iza gola prolaz u svlačionice i tamo bi po pravilima trebao stajati zaštitar ili nitko, a stajao je Ljerko Ožegović, delegat na 3. ligi koji često dolazi i kod nas u Križevce. Kad je naš Ševo krenuo po loptu da što brže izvede zadnji napad i probaju izboriti barem neriješeno, „majstor“ je sa nogom udario loptu i oduzeo našima tri do četiri dragocjene sekunde, još kad dodamo da je Bjelovar logično, odmah napravio faul, a dodatno su se bjelovarčani poigrali popularne nogometne „ševe“ dok je Neven pokušavao doći do lopte. Napokon kad se Neven dokopao lopte 3 sekunde do kraja baca je Mršiću, a suci, pogađate traže da se izvede ponovo jer kao nije izvedeno sa dobrog mjesta, naravno, vrijeme je iscurilo bez da smo imali i prilike zapucati, pojeo je vuk magare i možemo doma. Sad jel smo teško pokradeni ili nismo ostaje pitanje ali zašto se to uglavnom događa nama.

Hvala svim prijateljima kluba koji su došli u Bjelovar podržati ekipu i dosta puta čak nadglasali brojnije domaće navijače. Hvala igračima koji su dali svoj maksimum, često ni to nije dovoljno.

Da Vam malo približim stanje na tablici, Rudar ima 37 bodova, a Bjelovar i KTC po 33. U slučaju da Rudar izgubi u Vidovcu i Bjelovaru, a Bjelovar i KTC dobiju sve do kraja (što je dosta realno) sve tri ekipe imat će isti broj bodova. Tada bi se radila tzv. sužena tablica (te tri momčadi) i gleda se međusobni skor. Bjelovar treba dobiti doma Rudar sa 5 ili 6 golova razlike da bude bolji od Rudara, mi imamo bolji skor sa Bjelovarom ali lošiji sa Rudarom, tada bi se gledala ukupna gol razlika na toj suženoj tablici itd. Ukoliko Rudar dobije ili odigra neriješeno u Vidovcu on je novi/stari Premijerligaš jer realno osim u Bjelovaru nema više gdje izgubiti bodove.

Nakon uskršnjih blagdana KTC dočekuje Osijek.